10STK/masse FC/ UPC-SC/ UPC 3 Meter Simpleks fiberoptiske patch kabel Kabel 2.0 mm 3,0 mm FTTH fiberoptisk kabel-jumper


Ny vare

kr154.69

kr182.00

-15%



Tags: termisk night vision, lys hovedtelefoner ps4, net klude tørre urter, rod end lejer m30, lys forlygte 20 w, xraydisk ddr4 hukommelse, redmi 9c tilfælde bøjle, lys hjelm softair, kjoler til bryllup band.

5PCS/bag FC/ UPC-SC/ UPC Simpleks fiberoptiske patch kabel Kabel 2.0 mm 3,0 mm FTTH fiberoptiske jumper-kabel-CATV, Optisk fiber kommunikation systemer, Optisk fiber data transmission Bygning netværk adgang kabelsystemer, ODF FTTX-applikationer indsætningstab og tilbage refleksion tab God echangeabilityGood Holdbarhed ved Høj temperatur stabilitet CE,ROHS,FCC

C haracteristic 1) - Stik type: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Ferrule Ende-face: PC, UPCAPC 3) Core Type: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um eller 62.5/125um) 4) Kabel Antal: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Kabel Diameter: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Kabel Længde: 1, 2, 3 meter eller tilpasset 7) Kabel type: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum ,Pansrede

Specifikation Enhed FC, SC, LC/Armerede Kabler ST, MU MT-RJ, MPO E2000-Single-mode-Multi-tilstand-Single-mode-Multi-tilstand-Single-mode-Multi-tilstand-Single-mode-PC UPC APC PC UPC PC UPC PC APC dæmpning dB ≤2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 Return loss dB ≥550 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75 Bølgelængde nm 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510 Udskiftelighed dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Vibrationer dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 driftstemperatur ℃ -40~75 -40~75 -40~75 -40~75 opbevaringstemperatur ℃ -45~85 -45~85 -45~85 -45~85 Kabel diameter mm φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9

Oprindelse KN(Oprindelse)
STØRRELSE 10*10*10
Item Længde 1m
Model-Nummer 2,0 mm/ - 3,0 mm
Fiber Type Single Mode
Mærke Joinwit

Skriv en anmeldelse

10STK/masse FC/ UPC-SC/ UPC 3 Meter Simpleks fiberoptiske patch kabel Kabel 2.0 mm 3,0 mm FTTH fiberoptisk kabel-jumper

10STK/masse FC/ UPC-SC/ UPC 3 Meter Simpleks fiberoptiske patch kabel Kabel 2.0 mm 3,0 mm FTTH fiberoptisk kabel-jumper

Relaterede varer